Rozë

U përmend në Big Brother, reagon Einxhel

Banorët në Big Brother kanë diskutuar për personazhet vip që ishin vitin e kaluar brenda.

Banorët diskutuan fillimisht për finalistët, Ilirin dhe Donaldin, e më pas për banorët e tjerë.

Ata kishin komente të shumta, por më se shumti është vlerësuar Einxheli, ku sipas tyre ishte një vajzë më karakter të fortë.

Pas kësaj mesazhet në adrës të saj, kanë qenë të shumta, ku ka reaguar edhe vet moderatorja.

Ajo i ka falënderuar për mbështetjen dhe fjalët që kanë thënë për të.

/Shqip.com