Sport Shqiptar

E dashura e futbollistit shqiptar dhuron skena “hot” me gjarprin në dorë, zbulon edhe pjesët intime

Megi Pojani ka “ekzaltuar” skenën e “DWTS” teksa risolli gjatë spektaklit kërcimin erotik të aktores Salma Hayek nga filmi “From Dusk Till Dawn”.

Moderatorja hyn në skenë e veshur me bikini duke mbajtur një gjarpër në krahë teksa bën lëvizje provokuese dhe të “rrezikshme”.

Në një moment, Megi Pojani, ndërsa kërcen me partnerin e saj, pothuajse i zbulohen pjesët intime, shkruan Panorama.

Ajo e mbylli performancën duke i vendosur takën në kokë balerinit dhe i derdh alkool në fytyrë, skena erotike që nuk lënë vend për imagjinatën.

Megi është në ldihje me futbollistin e Kombëtare së Shqipërisë, Endri Çekiqi.

/Shqip.com