Rozë

Dua Lipa shkëlqen në New York

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dukej mahnitëse me një pallto të zezë në New York City dhe tërhoqi mjaft shumë vëmendjen.

Ylli u largua nga Hoteli Greenwich ku po qëndronte gjatë udhëtimit të saj në Big Apple.

Dua ishte së fundmi në Narita të Japonisë për të promovuar këngën e saj të re Houdini, e cila doli në nëntor, nga albumi i tretë i ardhshëm i Duas, DL3.

/Shqip.com