Lajme

Deputeti i PS Nasip Naço paraqitet në SPAK

Kryetari i Komisionit të Sigurisë, Nasip Naço është paraqitur ditën e sotme (19 mars) në ambientet e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Nuk dihet ende arsyeja e paraqitjes së ish-Ministri të Drejtësisë dhe ish-prokurorit në SPAK.

/Shqip.com