Rozë

Dafina kritikon industrinë muzikore shqiptare, ja çfarë thotë ajo

Artistja e njohur Dafina Zeqiri, është ndër më të komentuar në media.

Së fundmi këngëtarja ka nxitur reagime me një postim të bërë në Tëitter.

Ajo ka komentuar industrinë muzikore shqiptare që po bëhet ditëvë dhe viteve të fundit.

“Po shoh një ‘tallava’ pandemi që po ndodh në industrinë tonë të muzikë… kaq rrëqethëse”, ka shkruar këngëtarja.

Nuk dihet se për kë apo cilin artist e kishte fjalën.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022