Rozë

Çka po zien Dafina dhe Mozzik?

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, po vazhdon të jetë aktive në muzikë edhe pas përfundimit të një sezoni veror tejet të angazhuar.

Me shumë koncerte e mbrëmje muzikore, Dafina përmbylli një verën 2023 me suksese të jashtëzakonshme.

Krahas kësaj, Dafina solli edhe disa projekte muzikore, shumica prej të cilave erdhën në bashkëpunim me emrat më të njohur të estradës shqiptare, si Ylli Limani, Alban Skënderaj, Elgit Doda, etj.

Megjithatë, këngëtarja ka lënë të kuptohet se mund të jetë duke punuar për një duet të ri, kësaj here me reperin Mozzik.

Këto dyshime erdhën pasi në një postim në llogarinë e saj në rrjetin social “TikTok”, Dafina shihet përkrah Mozzikut.

/Shqip.com