Rozë

Çifti i njohur shqiptar po planifikon dasmë?

Klea Huta dhe Elgit Doda, janë ndër çifti më i komentuar në mediat rozë.

Ndërkaq, interesimi i ndjekësve të tyre për jetën private të çiftit nuk është i vogël.

Së fundmi, Klea i ka kushtuar kohë ndjekësve të saj, duke u dhënë mundësinë ta pyesin në Instagram.

Njëri prej tyre e ka pyetur nëse ka ndonjë të vërtetë se ata po planifikojmë një dasmë?

Klea nuk ka hezituar të përgjigjet duke shtuar se e kanë diçka të tillë në plan, por që për momentin nuk po planifikon asgjë.

Elgiti dhe Klea janë prindër të një djali, të quajtur Krid.

Kujtojmë që ditëlindjen e vogëlushit të tyre, Elgit Doda zgjodhi t’i propozonte partneres së tij. Dhe ky lajm bëri xhiron e rrjetit.

/Shqip.com