Rozë

“Boom Boom” thonë Ledri dhe Mozzik

Ledri Vula dhe Mozzik kanë sjellë hitin e tyre të ri.

I paralajmëruar përmes disa sekuencave, kënga e titulluar “Boom Boom”, pritet të sjellë ritëm në këtë verë.

Teksti i këngës “Boom Boom” është shkruar nga vet Ledri dhe Mozziku.

/Shqip.com