Rozë

Besi dhe Xhensila bëhen prindër për herë të dytë

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër për herë të dytë, duke u shtuar me një djalë.

Si një bekim në jetën e tyre familjare dhe si fundi i çdo lutje, çifti e kanë quajtur djalin Amen.

“Ashtu si mbyllet fundi i cdo lutjeje me Amen, ashtu u mbyllen dhe ditet e pritjes tende Amen!!! Ashtu qoftë, eshte kuptimi i fjales Amen, ne dakortesi me Zotin per ty, ashtu qofte! Per cdo Haleluja ka nje Amen, per ty Amen ka nje Haleluja!”, shkruan Besi në rrjetet e tij sociale.

/Shqip.com