Rozë

Bebe Rexha vjen me këngën e re, shkëlqen në skenë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka sjellë një surprizë të këndshme për fansat e saj duke publikuar këngën e saj më të re me titull “I’m The Drama”.

Kënga, e cila karakterizohet nga një ritmikë dhe elektronikë e fuqishme, është pritur jashtëzakonisht mirë nga fansat dhe audienca mbarëbotërore.

Publikimi i këngës së re ka ngjallur entuziazëm të madh mes fansave të Bebe Rexhës, të cilët kanë treguar dashurinë dhe përkrahjen e tyre përmes komenteve dhe reagimeve pozitive.

Kënga “I’m The Drama” sjell një kombinim perfekt të ritmeve elektronike dhe vokaleve të fuqishme të 34-vjeçares, duke e bërë atë menjëherë të dallueshme në skenën muzikore.

/Shqip.com