Rozë Ndërkombëtar

Bebe Rexha të premten e publikon këngën e saj më të re

Bebe Rexha

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka paralajmëruar këngën e re.

Ajo përmes një postimi në Twitter, ka bërë të ditur se do të publikojë këngën e saj më të re të premten e kësaj jave.

Bashkëpunimi i fundit i këngëtares ishte me David Guetta, me këngën “I’m Good (Blue)”.

Kënga është listuar si më të dëgjuarat si dhe ka thyer rekorde.

/Shqip.com