Rozë

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan “One in a Milion”

Bebe Rexha publikoi videon e këngës “One in a Million” mëngjesin e së martës.

Ajo shkroi këngën me krijuesin e hiteve, David Guetta, 55 vjeç, dhe kënga është një elektropop shumë e këndshme.

Në video, Bebe, 36 vjeçe, duket e botës tjetër, ndërsa lëviz nëpër grupin me temë hapësinore e rrethuar me lazer. Guetta shfaqet në momente të ndryshme në video, e cila është drejtuar nga Corey Wilson.

Bebe dhe Guetta kanë bashkëpunuar së bashku disa herë, duke përfshirë në vitin 2022 “I’m Good (Blue)”, i cili është transmetuar më shumë se një miliard herë që kur u publikua.

Videoja e re vjen vetëm pak ditë pasi ajo performoi live këngën në festivalin Life is Beautiful në Las Vegas.

/Shqip.com