Rozë Ndërkombëtar

Beatrix Ramosaj tregon se a do të jetë pjesë e “Dance With Me”

Beatrix Ramosaj

Është përfolur gjatë se këngëtarja Beatrix Ramosaj do të jetë pjesë e emisionit më të ri të kërcimit “Dance With Me”.

E arsyeja pse është përfolur kaq shumë është sepse Beatrix supozohej të ishte “rivale” me Bora Zemanin e cila do të jetë pjesë e “Dancing With The Stars”.

Mirëpo, për këto thashetheme Beatrixi më në fund ka një përgjigje definitive.

Ajo përmes InstaStoryt të saj postoi një foto me mbishkrimin duke treguar të vërtetën rreth kësaj situate.

Kujtojmë se mbrëmjen e djeshme u zhvillua puntata e parë e “Dance With Me” dhe moderatorja Alketa Vejsiu tha se konkurrentë të rinj do t’i bashkohen garës.

Menjëherë, Ermal Mamaqi pyeti nëse një ndër ta do të jetë edhe Beatrix Ramosaj.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022