Sport Ndërkombëtar

Barcelona dhe Liga e Kampionëve i ndajnë rrugët

Barcelona

Barcelona është eliminuar të mërkurën nga Liga e Kampionëve, shkruan Shqip.com.

Golin e parë për Bayern Munchen e shënoi Thomas Muller i cili shënoi me kokë e që u asistua nga polaku, Robert Lewandowski.

Ndërkaq, në minutën e 43-të, Kingsley Coman asistoi te Leroy Sane që shënoi për 2:0 me një gol nga distanca.

Kurse, bavarezët vulosën fitoren me golin e të riut, Musiala, i cili në mesin e tre mbrojtësve katalunas shënoi golin e tretë./SHQIP.com