Rozë

Arrestohet Atdheu i “Për’puthen”?

Atdhe Xheravina

Atdhe Xheravina, i cili u bë i njohur pasi mori pjesë në emisionin e dashurisë “Për’puthen”, ka bërë xhiron e rrjetit.

Në faqe të ndryshme të Shqipërisë po qarkullon një video nga ajo që duket si arrestim i tij.

Sidoqoftë, në videon pak sekondëshe, personat që e kanë mbështetur në makinë duke i vënë prangat nuk vërehen mirë dhe iu mungon shenja identifikuese e policisë.

Ka të ngjarë që s’bëhet fjalë për arrestim të vërtetë, por për një inskenim në kuadër të xhirimeve të ndryshme. /Shqip.com