Lajme

Arrestohen dy persona tjerë në hotel në Banjskë të Zveçanit

Zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës në veri, Veton Elshani, konfirmon arrestimin e dy personave në një hotel në Banjskë të Zveçanit.

Ai tha se besohet se të arrestuarit janë punonjës të hotelit dhe në parkingun e këtij hoteli është gjetur një veturë me armatim.

“Policia konfirmon arrestimin e dy personave në hotel, besohet se janë punonjës të hotelit, e kemi gjetë një veturë me armatim në parking të hotelit. Dyshohen për armëmbajtje pa leje”, tha Elshani.

I njëjti shtoi se të dyshuarit ndodhen në ndalim policor.

/Shqip.com