Rozë Ndërkombëtar

Aktori anglez përfshihet në përleshje fizike teksa ndodhej në një klub nate

Danny Miller u godit dhe u rrëzua përtokë gjatë një grindjeje të raportuar në një klub nate për komentet homofobike që synonin një mik të tij që erdhën nga një tjetër pjesëmarrës në festë.

 Danny, 31 vjeç, u përfshi në një grindje ndërsa po bënte një paraqitje në një klub nate në kompleksin e natës vonë, The Hive, në Skegness, raporton Mirror.

Danny mund të shihet në një video duke u shtyrë në tokë dhe më pas duke u ngritur përpara një gruaje të qëndrojë mes tij dhe gënjeshtarit.

“Hive” tha se stafi i sigurisë në vendin e ngjarjes kishte ndërhyrë, por nuk ishin në dijeni që Danny po përleshej për mikun e tij – dhe situata u përshkallëzua.

Danny kishte promovuar në internet teksa shfaqej në klubin e natës “Kush”, i cili është pjesë e “Hive”.

/Shqip.com