Rozë

A do t’i dërgojë Kejsi mesazhin e shumëpritur Stresit?

Të premten pritet të mbahet Prime i Big Brother VIP Kosova.

Gjatë Prime, banorët diskutojnë dhe komentojnë ngjarjet që ju kanë ndodhur gjatë javës.

Kujtojmë që në Prime e kaluar, reperi Stresi kishte diskutuar në lidhje me ish-gruan e tij Kejsin.

Ai tregoj se ajo po vuante nga tumori në kokë dhe se nuk dihet edhe sa do të jetojë.

Nuk dihet nëse në këtë prime ajo do të reagoj në lidhje me deklaratat e Stresit.

/Shqip.com