Lajme

171 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Klinika Infektive në Shqipëri

Gjatë 24-të orëve të fundit janë shënuar 171 raste të reja pozitive me COVID-19 në Shqipëri.

Po ashtu është bërë e ditur se gjatë 24-të orëve të fundit nuk është shënuar asnjë humbje jete.

17 është numri i qytetarëve të shtruar në spitalet e Shqipërisë. Momentalisht në Shqipëri janë 329 mijë e 541 raste pozitive dhe 1 mijë e 689 raste aktive.

Prej momentit të fillimit të pandemisë COVID-19, jetën e kanë humbur 3 mijë 584 qytetarë./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022